Váza
fajáns, smetanová glazura, hranolový, nahoru se rozšiřující tvar, malba kobaltem a žlutí, obdélná kartuše s motivem loutnistky v krajině, Delft, zn. V., 2. pol. 18. století, výška 29,5 cm, lehce poškozená glazura na okrajích (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |